WGN WYCENY przy Ostrowskim Centrum Nieruchomości jest godnym zaufania partnerem, w skład którego wchodzą kompetentni fachowcy specjalizujący się w wycenach nieruchomości i przedsiębiorstw oraz wycenach maszyn, urządzeń, mega układów technicznych. W związku z uzyskanym przez nich wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem i ukończonymi szkoleniami, rzetelnie, efektywnie i szybko przygotowują raporty z wycen/ opinii – w pełni zgodne z standardem zawodowym rzeczoznawców majątkowych. Tak przygotowane raporty są honorowane jako załączniki do formalnych umów i oficjalnych wniosków.
Cały czas rozwijamy swój warsztat zawodowy, aby zadowolić naszych Klientów. Gwarantujemy szybką i indywidualną realizację każdego zlecenia. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się jak będzie wyglądała współpraca z nami.

-|-

Wycena nieruchomości i przedsiębiorstw

Marcin Kaczmarek – Rzeczoznawca majątkowy, uprawnienia nr 4032, licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomości nr 3784, wykształcenie wyższe techniczne, 2 letnie studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Pracuje w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego od 2003 roku, w zawodzie pośrednika nieruchomości od 2000 roku. Członek Stowarzyszenia rzeczoznawców majątkowych w Kaliszu, założyciel i członek Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami Wielkopolska Południowa z siedzibą w Kaliszu.  W 2010 roku ukończył specjalistyczny kurs zakończony egzaminem z wyceny przedsiębiorstw.

Wycena maszyn i urządzeń

Zdzisław Kaczmarek – wykształcenie wyższe techniczne, rzeczoznawca ds. wycen maszyn i urządzeń uprawnienia nr 0505, licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1735, pracuje w zawodzie rzeczoznawcy 19 lat, w zawodzie pośrednika nieruchomości 23 lata, Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników w Kaliszu, założyciel i członek Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami Wielkopolska Południowa z siedzibą w Kaliszu, bierze czynny udział w szkoleniach BOMIS-u.